ZVANI MUMS!

26613613

Darba dienās: 8:00-20:00

S, Sv: 10:00-16:00

Serviss darba dienās: 9:00-17:00

Preces kods: DMC-300SC

D-LINK DMC-300SC tīkla iekārta
D-LINK DMC-300SC tīkla iekārta D-LINK DMC-300SC tīkla iekārta

Prece var atšķirties no attēlā parādītās. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā.

49.00

Pasūtot, veikalā pēc 1 dienas

Ir noliktavā (5)

Piegāde

Bezmaksas

Ekoshop veikalā, pēc 1 dienas

Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 125, LV-1012

Ekonomiskā piegāde

1 - 2 darba dienu laikā

1 - 2 darba dienu laikā

Komforta piegāde

Ar kurjeru līdz mājas durvīm:

1 - 2 darba dienu laikā

Specifikācija

Papildus
Ražotājs D-Link
Kabeļa likšanas tehnoloģija 10Base-T, 100BASE-T, 100Base-FX
LED indikatori LAN
Darbības temperatūras amplitūda (T-T) 0 - 40 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) -25 - 70 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda 10 - 90%
Sertifikācija FCC Class B, VCCI Class B, CE Class B
Interfeiss RJ-45, SC
Izmēri (WxDxH) 89 x 119 x 25 mm
Svars (neto) 300g
Enerģija patēriņš 7,2W
Jaudas prasības 7.5V, 1.5A
Pilns duplekss
Kabeļa tips UTP Cat. 3, 4, 5; 62.5/125μm MM Fiber; 10/125μm SM Fiber

Uzdot jautājumu par preci

captcha

* Atzīmētie lauki ir obligāti

* Ekoshop garantē nenodot telefona numuru vai e-pasta adresi trešajai personai